Close
577-478-100
katowice.groomer@gmail.com

Warto Wiedzieć

  • Przed wizytą

Aby wizyta w salonie przebiegała sprawnie i komfortowo dla psa, warto aby przed wizytą  zrobić z psem dłuższy spacer, w celu załatwienia spraw fizjologicznych, oraz wybiegania się. Ważne jest również, aby bezpośrednio przed wizyta nie karmić pieska. Tak przygotowany piesek z pewnością będzie spokojniejszy, oraz uniknie ewentualnym niespodziankom wywołanym przez stres.

  • Wizyta adaptacyjna

Pierwsza wizyta psa w salonie psiej urody, powinna się odbyć około trzeciego miesiąca życia pieska. Ma ona na celu oswojenie szczeniaka z nowym miejscem, sprzętem, dźwiękiem maszynki oraz kąpielą. Na taką wizytę poświęcamy zdecydowanie więcej czasu, aby młody piesek mógł bezstresowo poddać się pierwszym zabiegom kosmetycznym i chętnie wracał do salonu.

Podczas pierwszej wizyty napewno otuchy maleństwu doda obecność właściciela.

  • Wizyta bez kąpieli

Jeśli decydujecie się na wizytę bez kąpieli, warto aby okąpać czworonożnego przyjaciela w dniu wizyty, z pewnością pomoże to sprawniej przeprowadzić strzyżenie, oraz uzyskać lepszy końcowy efekt. Psi fryzjer w Katowicach stawia na zadowolenie klienta.

  • Pies nasz przyjaciel

Warto również wiedzieć, że nie stosujemy wobec piesków żadnych środków uspokajających, dlatego jeśli Państwa pies jest problematyczny w zachowaniu, lub agresywny, warto zarezerwować czas na obecność w salonie podczas wizyty psa.

Przejdź do działu kontakt
lub zadzwoń: 577-478-100